GARÁŽE V KAŽDÉM ROZMĚRU
VÝKYVNÁ VRATA - PRODEJ MONTÁŽ
VYRÁBÍME GARÁŽE V LIBOVOLNÉM ROZMĚRU
NOVINKA
JEDNOMÍSTNÉ GARÁŽE
VYRÁBÍME GARÁŽE V KAŽDÉM ROZMĚRU
Tipy:
1. Příprava podloží pod garáž?
Investor je povinen připravit a vyrovnat podloží pod garáž.
A) Nejlepším řešením vylévání podlahy je vylití podloží betonem v tloušťce 10 cm. Základ by měl přesahovat nejméně 20 cm z každé strany obrysové linie garáže (dodržujte úhlopříčky). Toto řešení umožní velmi dobře zakotvit garáž.
B) Garáže můžeme také postavit na chodníkových dlaždicích, které uložíme na každém rohu.

C) Garáž můžeme také postavit na dlažebních kostkách a chodníkových deskách.
2. Zakotvení garáže
Kotvení garáže je to uchycení konstrukce garáže k podkladu. Kotvení není zahrnuto v ceně garáže. Kotvení provádí investor, výjimkou je pouze pokud si zákazník objedná garáž a její kotvení. Je to placená služba, jejíž cena závisí na velikosti konstrukce a podkladu ke kterému bude garáž zakotvena.

Po ukončení montáže naši firmou je investor povinen zakotvit konstrukci k podkladu (s výjimkou objednávky garáže s kotvením)
3. Jak garáž objednat
Garáž můžeme objednat několika způsoby.
A) Telefonicky na čísle +420 702 996 798 – během rozhovoru zákazník uvádí: - délku, šířku a výšku garáže - druh střechy: dvouspádová (sedlová), jednospádová se spádem dopředu, dozadu, doleva nebo doprava - barvu garáže a střechy - dodatečné opce : výkyvná vrata, dodatečné dveře, okenní otvory - přesná adresa montáže - osobní údaje s číslem telefonu
B) S využitím naše webové stránky
C) Prostřednictvím aukro
4. Způsob platby za garáž
Zákazník platí v hotovosti teprve po ukončení montáže. Zálohy bereme pouze v případě velkých a atypických objednávek.
5. Záruka
Poskytujeme 12 měsíční záruku na naše výrobky. Základem poskytnutí záruky je faktura DPH nebo účtenka.
6. Kde působíme ?
Poskytujeme služby na území České republiky, Polska a Slovenska.
7. Termín realizace.
Objednávku realizujeme do 25 pracovních dní, pokud nebudete potřebovat více času na přípravu podloží pod garáž apod.
Dva, až tři dny před příjezdem Vás budeme telefonicky informovat.
V souvislosti s velkým množstvím objednávek a naší snahou udržovat vysokou kvalitu a pečlivost realizace našich výrobků informujeme, že dobu realizace objednávky jsme prodloužili do 8 týdnů.
8. Pozinkovaný, akrylový plech a plech s imitaci dřeva.
Pozinkovaný plech má tloušťku 0,5 mm. Vrstva zinku chrání plech před korozi.

Akrylový plech je to pozinkovaný plech pokrytý barevnou akrylovou pryskyřicí, barvy si můžete vybrat ze vzorníku RAL v lesklé nebo matové podobě. Akrylové plechy jsou zajištěné před poškrábáním nebo jiným poškozením během dopravy a montáže ochrannou folií, kterou je nutné po ukončení montáže odstranit.

Plech s barvou zlatý dub, tmavý dub nebo ořech je akrylový plech imitující vzhled určitého dřeva.
9. Konstrukce garáže

A) Úhelník ohýbaný za studena
B) U-profil
C) T-profil
D) Uzavřený profil
E) Mřížka slouží k zesílení sedlové střechy v případě, že garáž nemá dělící stěnu. Je vyrobená z U-profilu, rozměr 50x50x3 mm.
10. Garážová vrata : dvoukřídlá a výkyvná.
Dvoukřídlá vrata jsou v ceně garáže, se zamykáním na dva visuté zámky. Jedno křídlo upevňují závory, které jsou na jeho dolní a horní části, druhé křídlo je vybaveno zámkem uzavíraným klíčem a otevírací klikou.

Výkyvná vrata (nejsou v ceně ) zvedají nahoru pružiny, zasouvají se do garáže, což dává více manévrovacího prostoru v případě vjezdu nebo výjezdu z garáže. Vrata jsou vybavena klikou a zámkem.

V případě výkyvných vrat existuje možnost namontování elektrického automatu, který s využitím dálkového ovládače bude zvedat a zavírat vrata ( tato možnost není v ceně)
Načítá se stránka .... Prosím, počkejte.
Naše webové stránky používají cookies, usnadnit uživatelům využívání našich stránek a pro reklamní účely. Pokud nechcete, aby soubory cookie byly uloženy na pevném disku, změňte nastavení prohlížeče.